Event detail - Vítání jara v Beskydech,Ssangyong-club 2009


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

Vítání jara v Beskydech,Ssangyong-club 2009
Organiser SSang Yong club
Date of opening 24.04.2009 - 26.04.2009 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City Malenovice-hotel Petr Bezruč....
Registered no. 56 people, 17 vehicles, 808 horses
Coordinator Pit ... responsible for organizing of this event
Photograph Milan ... authorized official photographer
Added by Pit ... added here this meeting (23.01.2009)

Přátelé,kamarádi,klubáci. Již v létě na srazu v Jedovnicích mi Milan zdělil, že by chtěl taky udělat sraz u nich v Beskydech a jestli bych mu s tím nepomohl....Abych řek pravdu, hned od začátku jsem souhlasil a nyní mám tu milou povinnost, Vám oznámit, že vás tímto zveme na další klubácký sraz -a kam jinam než do BESKYD..Přátelé, máme velké přání aby celý tento sraz byl pojat v duchu rodinném,tzn. že čekáme obrovskou účast té naší početné Ssangyong rodiny a také vašich rodinných příslušníků a samozřejmě dětí (pro které si myslíme, že tu bude opravdový ráj)...Vzhledem k tomu, že Milan je vlastně ten, který s tímto nápadem přišel, tak veškeré info... směřujte na něj..My vás samozřejmě budeme průběžně informovat, jak se celá věc vyvíjí.No a aby jste měli aspoň trochu ánung kde se bude celá věc odehrávat ,tak se jukněte na http://www.skimosty.cz/leto/nabidka.php a tam vše najdete ...Věříme, že po zimě vám všem ten Milanův nápad příjde vhod a už se těšíme na to, jak se budete hlásit v hojném počtu a věřte, že se na vás na všechny moc a moc těšíme....Milan a Pit....KOORDINÁTOREM srazu je Milan já mu jen pomáhám se stránkama atd. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ptej te se ....mi vám stejně nic neřekneme...hi hi hi ...ale ano vše se dovíte a včas hlavně se hlašte ať je nás co nejvíc....že by "MEGASRAZ" ??Pane VAKOLJA... myslíte že se taky přihlásíte na tento sraz???Podle mě by to bylo vhodné když už ten sraz pořádáte.......No konečně Milánku tak si se už rozhoupal jo...hi hi hi... No jistě Pite houpy hou houpy hou jééééé já vypad s kolébky ááááááááááá.Přátelé máme tady pro vás další odkaz na který se určo jukněte jo ... hotel Petr Bezruč...Malenovice....


To this event registered as they will arrive

Participated  28 8 + 20
Not participated  28 12 + 16
Not yet confirmed  0

Came Club member Will go with car His comment Morality
petelpo

Ahooooj, přijedu na 99procent.

0 % Morality
+2 Rexton Ahooooj, přijedu na 99procent.
0 %
weni
SsangYong korando 2,3i

Neni to tedy bohužel na uplných 100%,záleží na tom zda budu opravdu doma,volno nahlášené,ale člověk nikdy neví.Takže se budu těšit a doufat!

67 % Morality
+1 SsangYong korando 2,3i Neni to tedy bohužel na uplných 100%,záleží na tom zda budu opravdu doma,volno nahlášené,ale člověk nikdy neví.Takže se budu těšit a doufat!
67 %
mussak
asi pojedu no asi Rextonem nebo Aktyonem

Hele hoši nevym jestli přijedu ale asi ne nebo neslibuju to tak kdyštak štastnou cestu.

0 % Morality
asi pojedu no asi Rextonem nebo Aktyonem Hele hoši nevym jestli přijedu ale asi ne nebo neslibuju to tak kdyštak štastnou cestu.
0 %
KENDY

Nazdáreček SSangYongkáři! Už delší dobu chodím šmírovat na Vaše stránky a konečně jsem se odhodlal k přihlášení do klubu a zároveň aj na sraz. Před 2 lety jsme si s mojí paní pořídili Musso, kterému letos už bude 9 let. Právě se nám u něho tedy začínají protínat dětské nemoci s pubertou a tak věříme, že ve Vaší partě pochytíme pár mouder, která nám budou užitkem při jeho další výchově. Prozatím zdarec a těšíme se Tom & Katka Kendy PS:Jak je to s ubytováním a zápisným? Díky!

0 % Morality
+2 Nazdáreček SSangYongkáři! Už delší dobu chodím šmírovat na Vaše stránky a konečně jsem se odhodlal k přihlášení do klubu a zároveň aj na sraz. Před 2 lety jsme si s mojí paní pořídili Musso, kterému letos už bude 9 let. Právě se nám u něho tedy začínají protínat dětské nemoci s pubertou a tak věříme, že ve Vaší partě pochytíme pár mouder, která nám budou užitkem při jeho další výchově. Prozatím zdarec a těšíme se Tom & Katka Kendy PS:Jak je to s ubytováním a zápisným? Díky!
0 %
rygar

Vzhledem k tomu, že jsem z Moravy (sice Jeseníky), nemohu nepřijet. O ubytování se rozhodnu až na místě dle "aktuálních" podmínek. Mohu s sebou vzít i psa ? Je hodnej-NO, ale nemá rád snědší spoluobčany. Zdraví Vás Přema.

0 % Morality
+3 Musso I Vzhledem k tomu, že jsem z Moravy (sice Jeseníky), nemohu nepřijet. O ubytování se rozhodnu až na místě dle "aktuálních" podmínek. Mohu s sebou vzít i psa ? Je hodnej-NO, ale nemá rád snědší spoluobčany. Zdraví Vás Přema.
0 %
MiO

Tentokrát ne fotografovat, ale filmovat. Ne jako milan1 ale jako MiO.

50 % Morality
Musso I Tentokrát ne fotografovat, ale filmovat. Ne jako milan1 ale jako MiO.
50 %
Enolagay
500 limited!!!!!!

Dlouho jsem nebyl kvůli povinostem.Tak přijedu,protože mě móóóóóóc chybíte.

50 % Morality
500 limited!!!!!! Dlouho jsem nebyl kvůli povinostem.Tak přijedu,protože mě móóóóóóc chybíte.
50 %
zdenda

Samozřejmně že nevynechám, nebo jste snad pochybovali?. Prosil bych si pokojiček s hajzlíkem. Děkujuuuuuuuuu

100 % Morality
+2 Korando II Samozřejmně že nevynechám, nebo jste snad pochybovali?. Prosil bych si pokojiček s hajzlíkem. Děkujuuuuuuuuu
100 %
Wajgoš
SSang Yong Musso 3,2

Budeme se těšit

100 % Morality
SSang Yong Musso 3,2 Budeme se těšit
100 %
tomy4449

Bohužel nepřijedu, protože táta má v sobotu skoušku.

0 % Morality
+3 Korando II Bohužel nepřijedu, protože táta má v sobotu skoušku.
0 %
RODIUS

Tak to nemozem vynechat, mame to za rohem uz se tesime!!

100 % Morality
+2 Musso I Tak to nemozem vynechat, mame to za rohem uz se tesime!!
100 %
petrsklarna
BMW E36

už ted se těším

83 % Morality
+2 BMW E36 už ted se těším
83 %
Stverak

zdarec přátelé, na sraz jste vybrali perfektní místo. Je tam fakt nádherně...to si nenechám ujít. Vemu s sebou i ženu a dvě děti, ať je veselo...když už...tak už Už se těším Ubytování prosim v tom krásném pensionu "pension U Ski areálu" pro dva dospělé a dvě děti (6 a 4) na jednu noc ze soboty na neděli...dík... Danek Štverák

67 % Morality
+3 Musso I zdarec přátelé, na sraz jste vybrali perfektní místo. Je tam fakt nádherně...to si nenechám ujít. Vemu s sebou i ženu a dvě děti, ať je veselo...když už...tak už Už se těším Ubytování prosim v tom krásném pensionu "pension U Ski areálu" pro dva dospělé a dvě děti (6 a 4) na jednu noc ze soboty na neděli...dík... Danek Štverák
67 %
domina

Jestli Adolfa do dubna v lese nepřevrátíme na střechu,tak nás doufám těch 30 kiláků doveze.Jinak přijedeme záložním vozidlem Š130 L.

50 % Morality
+2 Musso I Jestli Adolfa do dubna v lese nepřevrátíme na střechu,tak nás doufám těch 30 kiláků doveze.Jinak přijedeme záložním vozidlem Š130 L.
50 %
J.p.

Nevím co bude ale jedu,ženu beru sebou-

89 % Morality
+3 Musso I Nevím co bude ale jedu,ženu beru sebou-
89 %
Kraťas

je nám to moc líto, ale pracovní povinnosti nás v tento termín nepustí

94 % Morality
je nám to moc líto, ale pracovní povinnosti nás v tento termín nepustí
94 %
pupek

Ahoj ssangyongáci rád přijedu beru musso ,11 letého Dáńu náladu a někoho po cestě ze ZR když se ozve a domluvíme se zatím čau 24.4.

0 % Morality
+1 Musso I Ahoj ssangyongáci rád přijedu beru musso ,11 letého Dáńu náladu a někoho po cestě ze ZR když se ozve a domluvíme se zatím čau 24.4.
0 %
Dřínek.Ivan
nějakým autem dorazím

Jasně že přijedu, mám to za humny a Milana podpořím ve srazu, přijedeme i s nejmladším z rodu Dřínků

89 % Morality
+6 nějakým autem dorazím Jasně že přijedu, mám to za humny a Milana podpořím ve srazu, přijedeme i s nejmladším z rodu Dřínků
89 %
Pit

Opravdu mě to vážně mrzí a je mi to líto ale tento sraz bohužel musíme vynechat...

63 % Morality
Opravdu mě to vážně mrzí a je mi to líto ale tento sraz bohužel musíme vynechat...
63 %

Discussion about the event

New topic
Events