Event detail - SSANG YONG ROAD SHOW PARTY 2007


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

SSANG YONG ROAD SHOW PARTY 2007
Organiser SSang Yong club
Date of opening 28.09.2007 - 30.09.2007 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City Písek
Registered no. 45 people, 16 vehicles, 743 horses
Coordinator APTV ... responsible for organizing of this event
Photograph milan1 ... authorized official photographer
Added by APTV ... added here this meeting (12.07.2007)

Ssang Yong

ROAD SHOW PARTY

.......................................

Písek (Zátaví) 28 - 30.09. 2007- detailní info - DISKUSE o srazu -

AKTUÁLNĚ PRO NEJČERSTVĚJŠÍ INFORMACE KLIKNI ZDE : http://www.ssang-yong-clu...rd_edit_or_img.php?id=361

.......................................

*************************************************************************************************

Takže o co vlastně jde:

Úvodem zdravím všechny členy klubu SsanYong .Přináším Vám všem touto cestou nabídku možnosti uspořádání srazu. Vzhledem ke skutečnosti že jsme jen parta nadšenců a nedisponujeme žádným kapitálem-bude jen na nás zda se chceme sejít..a vzájemně se poznat.Tím pádem si samozřejmě musíme i akci sami dotovat. Po dnešním jednání jsem dostal cenovou nabídku pro ubytování

Termín konání srazu: 28.9 sraz od 14:00 hod. pak 2 noci a ukončení srazu 30.9 dopoledne

Min.počet účastníků: 20 lidí (z důvodu rentability pro pronajímatele areálu)

Cena na osobu: Za 2 noci se snídaní 300,-Kč (150,-Kč/noc+snídaně)

Místo srazu: Areál Zátaví – 5km od jihočeského města Písek

Areál se nachází uprostřed lesů-5km od jihočeského Písku na spojnici mezi obcemi Malé Nepodřice a Zátaví…tedy přesněji 1,8 km od státní silnice č.139 výpadovkou z Písku na Strakonice.Z této odbočíte za firmou „Auto Kápl“ vlevo na konci obce Malé Nepodřice,dále polní cestou dle značení až do areálu (cyklistická stezka 1049) vás dovede až na místo.V případě uskutečnění srazu-označíme naším logem zatím viz mapa.

http://www.ssang-yong-clu...php?id=4&tab=event_images

Fota areálu

http://www.ssang-yong-clu...php?id=4&tab=event_images

Ubytování je v chatkách na palandách, sociální zázemí je v místě, WC,SPRCHY s teplou vodou, společenská místnost,kantýna.

Budete potřebovat spacák, prostěradlo nebo deku, popřípadě baterku pro noční toulky lesem a vhodné oblečení pro teplé nebo deštivé počasí-které zatím neznáme

Po dohodě s majitelem je možné zajistit podávání (prodej) chlazených nápojů (pivo točené)

Na sobotu lze objednat grilování selete

Na tom všem se musíme dohodnout….. ( a finančně se podílet) U nápojů nebude problém..to si každý zaplatí co vypije

Jinak proč jen s snídaní…Myslím si že v den zahájení srazu (pátek)…se stejně nesejdeme ve stejnou hodinu a je tu možnost najíždět až do pozdních večerních hodin - proto bych to ponechal jen na možnosti nákupu nápojů a zajistím nějaké ty věci na oheň který zde bude 100% a to i pro ty co pojedou jen za světlem

V sobotu by ráno byla snídaně a poté (tak kolem 10:00 od) spanilá jízda do města Písek (zde bychom zaparkovali naše vozy a byla by volná zábava-prohlídka města – popřípadě individuální oběd. Zkrátka volná zábava…kdo v Písku nikdy nebyl – nebude litovat je to krásné město a je zde nejstarší most ve střední Evropě…a mnoho dalších památek…Stejně tak i pro dámy mnoho zajímavých obchůdků-pro tahání korunek z manželovi peněženky. Násedně (asi kolem 13:00 hod.) by naše jízda pokračovala na hrad Zvíkov – který je umístěn nad Orlickou přehradou. Je to rovněž krásné romantické místo. V odpoledních hodinách by byl návrat do areálu….s možností si zajezdit na bývalém tankodromu.Tady bych rád znal váš názor a hlavně zájem.Je to docela hustá trať a nejeden off road zde utonul v bahně.Tak jen zda mám dát do pohotovosti vyprošťovací traktor??? Nevšiml jsem si zda má někdo z nás na svém voze naviják ??? Pokud ano napište kdo. Každopádně po návratu do ubytovacího areálu může na nás čekat SELÁTKO a dobré pití …to je na nás..a zajistím i nějakou hudbu..nebo táborový oheň…to dle počasí (improvizovat umíme) Co se bude dít v noci je jen a jen na nás- a pozor NOVĚ ( na základě nápadu našeho člena MILDY se v nočních hodinách uskuteční lampionový průvod-na hráz blízkého rybníka-za všeobecného veselí.Není časově upřesněno-vyrazíme až přijde správný okamžik-a to se pozná)

V neděli dopoledne se rozjedeme zpět do našich domovů….

Jo a pokud se srazu chtějí zúčastnit i členové nebo příznivci našeho klubu kteří nejsou mobilní (nevlastní auto-nebo ho mají v rekonstrukci) není problém- v Písku je jak vlakové tak autobusové nádraží-odkud Vás dopravím nebo dopravíme(společnými silami) přímo na místo konání-ubytování….to není problém….A pokud by někdo vlastnil třeba mobilní KARAOKE a přivezl ho tam-jistě se najde spousta ochotných zpěváků Nebo pokud zde máme třeba kytaristu nebo harmonikáře-ať se přihlásí Prostě přispějte sami dobrými nápady a nestyďte se je sem napsat-už i snaha se oceňuje ….

http://www.ssang-yong-clu...oin.php?id=4&tab=msgboard

TAK CO VY NA TO???

Tak a co bych teď od Vás všech co nejrychleji potřeboval:

Napište sem vaši závaznou přihlášku…která spočívá ( v rámci naší důvěry) na nahlášení počtu osob které se chtějí účastnit (psal mi jeden člen že doraz s manželkou i synem) a tak i připište zda chcete chatku sami pro sebe. Tu cenu bych navrhoval následně …300 za 2 noci se snídaní je dané a kdyby každý přihodil 200 na hlavu jistě by v tom bylo (při dostatečně velké účasti) i to sele a nějaký deposit na pár točených piv..popřípadě panáků i nealkoholických limonád.(Tedy 500,-Kč na hlavu za téměř 3 denní sraz-si myslím je přijatelné) Až bude jasné kolik nás bude-zda naplníme alespoň základní stav..(což bych potřeboval vědět co nejdříve) vstoupím znovu do jednání s majitelem areálu..o způsobu uhrazení částky…Budu se snažit to domluvit tak-aby každý mohl zaplatit až po příjezdu na sraz…Ale jmenný seznam s datem narození účastníka mu budu muset nahlásit závazně co nejdříve..Znáte byrokracii…

Ale pro začátek.Pokud se tedy chcete zúčastnit a společně uspořádat sraz tohoto tipu…Napište počet a hlavně celá jména osob které se chtějí účastnit.Datum narození já nepotřebuji..když budou potřeba – na místě samém se to dořeší.

Jak budu na počtu alespoň 20 lidí – tak znovu oslovím majitele areálu a dopilujeme detaily-jak je shora uvedeno. Jo a připište také své vozidlo..ať máme přehled o tom jak dlouhého hada vytvoříme při spanilé jízdě a také zda máte zájem zajezdit si off road na tankodromu.Těším se na váš zájem a účast na společné věci..Konečně se snad všichni poznáme osobně.

Václav Sarkisov řečený PORNO$AURUS

PS: Prosím lampiony si přivezte sami-jen tak zaručíme že budou roztodivných tvarů a barev.

A nezapomeňte svíčky-jinak lampiony nesvítí…

A HLAVNĚ VYRAZÍME V NAŠICH BARVÁCH...POKUD TO JEŠTĚ NEVÍTE...JIŽ BRZY (u těch co si objednali)ZAZVONÍ POŠŤÁK A PŘEDÁ VÁM TRIČKA A VLAJKY....pokud někdo ještě zatouží po tričku nebo vlajce..kontakt a návod na to jak to udělat naleznete zde: http://www.maksys.cz/ssang.html


To this event registered as they will arrive

Participated  31 13 + 18
Not participated  14 4 + 10
Not yet confirmed  0

Came Club member Will go with car His comment Morality
Enolagay
Musso 3.2

Fakt se těším

50 % Morality
Musso 3.2 Fakt se těším
50 %
popo

Ahoj, přijedu v pátek odpoledne s prckem, neb to mám přes les.Bohužel to nebude na dlouho, odjíždím na svatbu, ale rád se přijedu kouknout. popo.

100 % Morality
+1 Ahoj, přijedu v pátek odpoledne s prckem, neb to mám přes les.Bohužel to nebude na dlouho, odjíždím na svatbu, ale rád se přijedu kouknout. popo.
100 %
musso

Přijedeme 2-4 lidi,pokud nebudu pracovně zaneprázdněn.Doufám že nebudu.

67 % Morality
Musso I Přijedeme 2-4 lidi,pokud nebudu pracovně zaneprázdněn.Doufám že nebudu.
67 %
Kraťas

takže jedeme celkem 2 kusy.. samotná chatka by prosím nebyla..? Jsme noví, ale těšíme se na setkání.. Čenda + Iva

94 % Morality
+1 Musso I takže jedeme celkem 2 kusy.. samotná chatka by prosím nebyla..? Jsme noví, ale těšíme se na setkání.. Čenda + Iva
94 %
miriel

Budem tři, snad i chlupatý doprovod, pokuď to bude dovoleno.

100 % Morality
+3 Rexton Budem tři, snad i chlupatý doprovod, pokuď to bude dovoleno.
100 %
cobra
100 % Morality
Korando II 100 %
Sabajka
Nissan Primera (Speed Bunny:-))))

Zde se hlásí pomocní Koordinátoři srazu společně se mnou jede moje maminka a jedeme naším mazlíkem Nissánkem )

100 % Morality
+1 Nissan Primera (Speed Bunny:-)))) Zde se hlásí pomocní Koordinátoři srazu společně se mnou jede moje maminka a jedeme naším mazlíkem Nissánkem )
100 %
johnny

4 lidi, dvě auta a 1 chata

100 % Morality
+4 Musso I 4 lidi, dvě auta a 1 chata
100 %
DDAVSON
Renault Scenic, Opel Astra G

Objednávám 2 chatky pro 4 osoby. Na selátko se těšíme a na tankodrom naše auta nedostanu. Leda by jste je tahali tím traktorem dokola. Těšíme se.

0 % Morality
+6 Renault Scenic, Opel Astra G Objednávám 2 chatky pro 4 osoby. Na selátko se těšíme a na tankodrom naše auta nedostanu. Leda by jste je tahali tím traktorem dokola. Těšíme se.
0 %
pozoun

Velmi rádi přijedeme na sraz. Již se oba těšíme. Prosím o zarezervování chatky pro dva spáče.Jestliže bude sele rádi se připojíme.

75 % Morality
+1 Musso I Velmi rádi přijedeme na sraz. Již se oba těšíme. Prosím o zarezervování chatky pro dva spáče.Jestliže bude sele rádi se připojíme.
75 %
Willy

doufám že pojedu... těším se...chci taky ubytování ..jedu s kamarádem,,,,

80 % Morality
+1 Musso I doufám že pojedu... těším se...chci taky ubytování ..jedu s kamarádem,,,,
80 %
milan1

Auto je spravené, celá posádka se těší, už nám chybí jen ty lampióny...Objednávám samostatnou chatku a tři podíly ze selete...Hlásím se jako fotograf akce. Milan ze Vsetína

100 % Morality
+2 Musso I Auto je spravené, celá posádka se těší, už nám chybí jen ty lampióny...Objednávám samostatnou chatku a tři podíly ze selete...Hlásím se jako fotograf akce. Milan ze Vsetína
100 %
Jakub
Korando 3.2 219PS

To si přeci nenechám ujít. Jo a tankodrom zkusím rád. Snad stihnu svý Korando trochu upravit.

0 % Morality
+4 Korando 3.2 219PS To si přeci nenechám ujít. Jo a tankodrom zkusím rád. Snad stihnu svý Korando trochu upravit.
0 %
Dave
Kyron II

Pokud nebudu mít zápas /což se dozvím během srpna/, tak jsem tam jako na koni. Už novým autem /165PS/340Nm/...

75 % Morality
+1 Kyron II Pokud nebudu mít zápas /což se dozvím během srpna/, tak jsem tam jako na koni. Už novým autem /165PS/340Nm/...
75 %

Discussion about the event

New topic
Events