Event detail - OTA Globetrotter-Rodeo


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants  |  Map

OTA Globetrotter-Rodeo
Organiser SSang Yong club
Date of opening 26.08.2016 - 28.08.2016 This event is already came out
GPS coordinates 47.521367, 14.896408
Country
 Austria
City 8790   Eisenerz
Street prijedete po B115
Place name Schlammteich Martini (Bahnivý rybník Martini), Erzberg
Registered no. 0 people, 0 vehicles
Coordinator udm ... responsible for organizing of this event
Added by udm ... added here this meeting (03.03.2016)

Zvu Vás na sraz na hoře ERZBERG ve Štýrsku a to v rámci celoevropského srazu "GLOBETROTTER RODEO ERZBERG" http://globetrotterrodeo.at/

Podmínky a popis akce v anglickém jazyce ke stažení zde http://uloz.to/xRrnxNxL/o...6-description-english-zip

Na sraz jedou také členové Land Rover klubu http://cs.landrover-club..../ota-globetrotter-rodeo-3

Je to jednou v roce, zúcastní se toho ca. 1.000 vozidel z celé Evropy (nákladáky, SUV, quády, motorky atd.). Hodne z Vás to bude urcite znát. Hlavne motorkári Letos je to z 26.08. do 28.08. (z pátku na nedeli, to se v tom povrchovém dolu nepracuje). Jsou tam teréní stupne vsech tezkostí, od sterkové silnice az po hlubokou jámu s bahnem. Az se podíváte na ty fotky, tak tam uvidíte i Citroen 2CV, kachnu; to znamená, ze tam jezdej i auta bez pohonu na ctyri kola. A nikdo není nucen se zúcastnit závodu, je mozné "být divákem". Jsou tam postavené grily, kazdý si muze "své" maso které si privezl, na tech grilech udelat nebo jíst stýrské speciality ve stánkách. Vecer se sedí u táboráku a hrajou tam na kytaru atd. je to opravdu zázitek. Doufám, ze tam nekdo z klubu pojede se mnou. Nebojte se, nebudem tam sami. Budou tam s námi kolem 2.000 stejne smýslících fandu ctyrkolek z celé Evropy.

Cena pro jedno vozidlo a ridice je dohromady € 60,-- na vsechny 3 dny (v cene je pobyt na campu, vyuzívání grilu, úklid po závodech atd. a zúcastnení na závodu). Doprovázející osoba € 10,-. Bude-li se doprovázející osoba chtít závodu zúcastnit, stojí to celkem € 30, takze musí € 20,-- doplatit. Jsou tam výstavy a prodej tuninkových a jiných 4WD firem, takze ve volné chvíli se tam clovek má na co dívat. Velká podívaná je vyjízdka na vrchol hory po tamních serpentýnách. Jsou také vedené prohlídky dolu.

Kdyz budete na home page organizátora, tak se podívejte do foto-galerie.

Velmi dulezité je, precíst si podmínky spojené s pobytem a úcastí závodu. Dá se jezdit jen na vyhranicených místech a vsude jen max. 30 km/h. Za nedodrzení se platí a to hodne..... (zranilo se tam hodne motorkáru a tak to museli zavést). Príjezd je v pátek od 09:00 hod a odjezd je v nedeli do 16:00 hod,; musí se tam vse odbudovat a úklid (který je taky v cene) je nutný, v pondelí zase pracují a majitel dolu vyzaduje stav jako pri prevzetí.... Podívejte se na ty body, treba to najdete v anglictine. Na vse se me ale muzete zeptat. Stojím k dispozici.

Príjezd k rodeu je pres mesto Eisenerz a je od vjezdu do mesta oznacen tabulemi; .. zapomel jsem jeste pri popisu srazu navrhnout také moznost ubytování v okolních hotelech, penziónech a nebo u rolníku (coz je, jako by jste byli v rodine - to je neco úplne jiného, zázitek (a cenove opravdu zajímávé......)), pro ty, kterí nemají stan nebo obytný príves a chtejí presto pohodlne nocovat. Muzeme se bavit u táboráku a pak jet "domu". Ráno zase prijedem. Chcete-li prijet jen na jeden den, pak je sobota optimum. V pátek se dá prijet teprve od 09:00 hod a v nedeli se musí odjet do 16:00 hod.

Více na: http://cs.landrover-club....a/nas-sraz-v-rakousku-263

Vse blizsí si s úcastníky pozdeji dojednáme (jak budete chtít, pri osobním setkání nebo pres internet).

Dotazy mne zasílejte písemne. Dekuji predem.

Mirek/Mirando


To this event registered as they will arrive

Participated  0
Not participated  0
Not yet confirmed  0

Came Club member Will go with car His comment Morality

Discussion about the event

New topic
Events